צוות הגל שלי מורכב מאנשי חינוך וים מעוררי השראה. הצוות שלנו מגיע מכל רחבי הארץ וכל חלקי החברה בישראל.

 

כחלק בלתי נפרד מהמגוון הרב-תרבותי, הצוות ועובר הכשרות ייעודיות
לעבודה עם נערות ונערים במצבי סיכון.

ירון וקסמן

מייסד ומנכ״ל

אני מאמין שלכל אחד מגיעה ההזדמנות לעלות על הגל. שאם אנחנו רוצים משהו באמת, ומוכנים להשקיע עבורו – אפשר להצליח.

 

 

 

ירון בעל תואר שני במינהל מערכות חינוך מאוניברסיטת ת"א, תואר ראשון בחינוך דמוקרטי מסמינר הקיבוצים בהצטיינות ותעודת הוראה. מציל ים מוסמך, ומדריך גלישה עם ניסיון של מעל 15 שנים מוסמך מטעם מכון וינגייט. ירון בוגר תכנית IVLP של מחלקת המדינה האמריקאית, חבר בתכנית מעוז ויקיר העיר בת ים.

עומר טולצ׳ינסקי

מייסד ומנהל פדגוגי

הקמנו את עמותת הגל שלי מתוך חלום לשלב בין שתי אהבות גדולות שלנו – חינוך בני נוער וגלישת גלים. במהלך השנים האחרונות הייתי עד לשינוי המדהים שמאות בני נוער חוו אצלנו. ראיתי נערים שהביטחון העצמי והרגלי הלמידה שלהם, שופרו ללא היכר. הגלישה והים עבורי הם דרך חיים של ממש.

 

 

עומר בעל תואר ראשון ושני בחינוך בצד תעודת הוראה. מטפל קוגנטיבי התנהגותי, מטפל בטבע-טרפיה ומנחה קבוצות דינמיות.
כמו גם מציל ים מוסמך ומדריך גלישה מטעם מכון וינגייט.

סעיד איברהים

רכז החברה הערבית

נולדתי בשנת 2000, נולדתי וגדלתי ביפו ועד עכשיו אני נמצא שם, בעל תעודת סיום קורס סייבר ואבטחת מידע במכללת האקריו ברמת גן, מדריך גלישת גלים מוסמך מטעם מכון וינגייט, גר 10 דקות הליכה מהים וכל יום אני חייב להיות בקרבת הים או לראות אותו מרחוק לפחות פעם אחת ביום.
הים הוא המנטור שלי תמיד מזכיר לי להיות צנוע ,קשוב ולדעת איך להתנהג לפיו, וככל שאנחנו חושבים כמה אנחנו חזקים וגדולים תמיד הים מזכיר לנו מי השולט והגדול.

שיר כחלון

מנהלת מרכז אשקלון

הגל שלי בשבילי זו הזדמנות לתת לנערים ונערות מקום בו רואים אותם בעיניים טובות, הזדמנות לתת להם מקום שהם יכולים יותר, שהם מסוגלים ליותר.
שרואים אותם ואת הצרכים שלהם ומביאים להם הזמנות שווה בשביל לרכוש כלים לחיים.

בעיניי הים זה החיים עצמם, עם כל ההתמודדויות, הפחדים, העוצמות ותחושת המסוגלות.

דניאל זפרני

רכז חינוך בת ים

1991, גר בתא במקור ממושב משמר איילון, "את גלישת הגלים גיליתי בפרו שם התגוררתי שנתיים מאז ועד היום גולש גלים בנשמה".

רוני דונקלמן

רכזת שותפויות חינוכיות

1991, מתגוררת כיום בתל אביב, במקור מקיבוץ מעגן מיכאל. בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד ולימודי הידרותרפיה. את הגלישה גיליתי בגיל 15, בעידן שגלישת גלים היתה ספורט גברי והיו מעט מאד נשים במים. לשמחתי יש ייצוג גדול יותר כיום:) "אנחנו גדלים מתוך קשר עם אחרים ובגל שלי יש לנו זכות ענקית להוות דמות משמעותית ולעיתים להחזיק תקווה עבור נערים ונערות שלא מסוגלים לראותה עבור עצמם".

מאור שמחה

מנהל כספים

בוגר תואר שני במנהל עסקים וראשון הכלכלה, אני מאמין שבעזרת כוחות הטבע ניתן גם ללמוד על עצמנו ולנסות להשתפר תמיד. בתור אחד שגדל במקומות פחות נעימים אני יכול לתאר לעצמי שהגל שלי יכול להוות בית לנערים כמוני.

רון מגל

מנהל שיווק

איש של אהבה, שלום, שמים וים. נמצא במשימת חיי להטיב עם הבריות! אבא לשתי קסומות ונשוי באושר :). בעל תואר ראשון במנהל עסקים מהדסה ירושלים עם התמחות בארגוני שירות, מומחה לשיווק דיגיטלי (Full Stack Marketer) עם ידע בשפות HTML ופיתוח עסקי.

יעל לוי

מנהלת מרכז ת״א-יפו

ילידת 1997 מגבעת שמואל. בעלת תואר ראשון בחינוך דמוקרטי ומנהל עסקים חברתיים מטעם סמינר הקיבוצים. לומדת לתעודת הנחיית והדרכת הורים במכון אדלר. פעילה חברתית בתנועת בני עקיבא ובוגרת שירות לאומי עם נוער קצה ערבי ויהודי. "הים בעיני שוטף את התפיסות שמפריעות ללב ולעיניים לראות שכולנו בני אדם, בעלי אותם הצרכים והרגשות שרק רוצים קרבה ואהבה".

ענבל אלקנה

מנהלת מתנדבים

נועם פלר

מנהל מרכז בת ים

בן 29 מיפו, בעל תואר ראשון בחינוך ומנהל עסקים חברתיים במכללת סמינר הקיבוצים בוגר תנועת הצופים ותנועת המנהיגות "ישראל 2050" וממקימי המיזם "רווח נקי" לקידום החינוך הפיננסי במדינת ישראל "הים והגלישה הם עבורי דרך חיים מדהימה שמאפשרת למידה אין סופית ומעניקה מתנה אדירה לכל אחד ואחת"

אור דוהל רשף

רכז בטיחות

ארד עוזרד

מנהל שותפויות

נולד בלהבות הבשן שבגליל העליון וכיום מתגורר בעמק חפר. בעל תואר ראשון במדעי המדינה ופילוסופיה מטעם אוניברסיטת תל אביב. ספורטאי לשעבר בנבחרת ישראל בג׳ודו. נשוי לאיילת המקסימה, אוהב את הים, אוהב את הטבע ובגדול אוהב את החיים. ״כמו הזרם השוטף של החיים, גם הים הוא דינמי, משתנה, מאתגר ומלא בהפתעות. כשמוצאים את הכח הפנימי להתמודד איתו, רוכשים כלי עוצמתי להתמודדות עם החיים.״

עידן לוי

מנהל מרכז כפר גלים

בן 34 מחיפה במקור, כיום גר בחבצלת השרון. בעל תואר שני בחינוך עם התמחות בשינוי חברתי ותואר ראשון במדעי ההתנהגות במכללת רופין עם התמחות בייעוץ ארגוני ומשאבי אנוש. "אני עוסק בחינוך בתצורות שונות מעל עשור ורואה את העבודה בגל שלי כשליחות וזכות שמחברת את שני העולמות הכי גדולים שלי – ים וחינוך".

עמר בוכסוילר

מנהלת תחום קרנות

גרה בתל אביב. בעלת תואר ראשון במדעי הים ותואר שני בניהול משאבי ים ממכמורת. "הים, מאז ומתמיד, היווה חלק בלתי נפרד מחיי, תמיד היה שם, רגוע, סוער, עוצמתי, בלתי צפוי ואינסופי. שמחה להיות חלק מהעשייה המרגשת והייחודית בעמותת הגל שלי"

אביחי כהן

מנהל מרכז קריית ים

אפי שפירא

שותפויות בינלאומיות

יליד שנת 1990, עלה ארצה ב2012 מארצות הברית והיום גר בתל אביב. בעל תואר ראשון בערבית ויחסים בינלאומים ותואר שני בארכיאולוגיה ימית. בעבר עבד בחברה להגנת הטבע כרכז ציבור וקהילה. צולל, גולש, מפליג, וחי בים. ״הים הוא לא רק משאב יקר, אבל גם הכוח הכי מאחד ומרפאה – משאב שחוצה כל פער דתי, פוליטי, וחברתי. מתחילת ההיסטוריה, בכל דת ותרבות, בכל פינה בעולם, המים הם אלמנט מטהר, שגורם לכל אחד מאיתנו להבין שאין לנו שליטה על כחוחות עליונים. בן אדם צריך למצוא איזון במצבים לא צפויים בהם אין לו שליטה. זו זכות מיוחדת להמשיך לחנך דרך המשאב הכי יקר שקיים."

גל שאול תורג'מן

מנהלת מרכז נהריה

רייצ'ל קפלן

שותפים מהמגזר העסקי

ילדת ארה"ב ב1992, גרה בתל-אביב בוגרת תואר בדיפלומטיקה ויחסים בינלאומאים ממרכז הבינתחומי. גולשת גלים מהילדות 'מטפסת בולדר, ומשתדלת להיות לפחות פעם ביום בים . "הים נותן רגיעה ופרסקטיבה על החיים. אין לנו שליטה על מה נקבל כל יום- סערה, רגיעה, גלים… לא יכולתי לחשוב על כלי יותר מתאים לחיים שלי להשתמש ככלי לחינוך הנוער.

שחר עובד

מנהלת מרכז הדסה-נעורים

בן גולדנברג

מנהל מערכות מידע

יליד 1994, גר במרכז תל אביב ובמקור מהישוב הר-אדר. בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול בהצטיינות באקדמית תל אביב-יפו.

ניר חסון

מנהל לוגיסטיקה

צוות שמייצר גלים של טוב

נדיר גולן

מדריך מוביל

"אני עושה את מה שאני עושה כי אני גם נהנה וגם מרגיש משמעותי לבני נוער. אין על הים"

נועה שכט

מדריכה מובילה

בת 30, במקור מפרדסיה וכיום גרה ביפו. עשיתי שנת שירות בכפר נוער לנערים ונערות במצבי סיכון, בצבא שירתתי ביחידה קרבית מובחרת בחיל הים. מדריכת צלילה מוסמכת. בוגרת תואר ראשון בחינוך והוראה מסמינר הקיבוצים, מורה בתיכון ברנקו וייס בת ים.

אני מאמינה שהים הוא מקום בעל עוצמה רבה, מקום מאפשר שבו ניתנת ההזדמנות לנערים ונערות פשוט להיות מי שהם בצורה הכי אותנטית.

דור הילל

מדריך מוביל

נסרין ברהם

מדריכה מובילה

מאיה בכר

מדריכה מובילה

כמעט ואין מצבים בחיים האלו שהים לא יעזור בהם, שקצת מי מלח לא ישפרו את ההרגשה ושקצת גלים לא יחזירו אותך למציאות ואפילו עם חיוך. וכל חניך או חניכה שאני פוגשת גורמים לי רק להאמין בזה יותר.

חסן

דניאל ביטון

דין

שחר חי

אביב שרטר

רוני בריילובסקי

אילן סינקה

סיוון שמואלי

גל רימר

עידן שלי

אגם ליחיאני

חן אספיס

דור חן

עומרי דור

דוד ולד

אלרם יחיעם

עופרי אודי

טל לוי

ניר דורון

אלון אשכנזי

שחר חי

מאיה מתיתהו

שחף קרקו

עומר רון

לירי גל

דניאל ספנסר

זיו אמיתי

רז מורד

נטע כץ

שחר ירושלמי

רואידה אבו שמיס

יקי שביט

נתלי חקי

מחמוד בדרן

עדי קוליקובסקי

עומר כרמלי

דידי פרנקל

ניצן בוחבוט

רוני כץ

יונתן שמשוני

שיר כחלון

יותם בן צבי

מאיה בן טוב

ערן חכים