צוות הגל שלי מורכב מאנשי חינוך טיפול וים מעוררי השראה. הצוות שלנו מגיע מכל רחבי הארץ וכל חלקי החברה בישראל.

 

כחלק בלתי נפרד מהמגוון הרב-תרבותי, הצוות ועובר הכשרות ייעודיות
לעבודה עם נערות ונערים במצבי סיכון.

ירון וקסמן

מייסד ומנכ״ל

אני מאמין שלכל אחד מגיעה ההזדמנות לעלות על הגל. שאם אנחנו רוצים משהו באמת, ומוכנים להשקיע עבורו – אפשר להצליח.

 

 

 

ירון בעל תואר שני במינהל מערכות חינוך מאוניברסיטת ת"א, תואר ראשון בחינוך דמוקרטי מסמינר הקיבוצים בהצטיינות ותעודת הוראה. מציל ים מוסמך, ומדריך גלישה עם ניסיון של מעל 15 שנים מוסמך מטעם מכון וינגייט. ירון בוגר תכנית IVLP של מחלקת המדינה האמריקאית, חבר בתכנית מעוז ויקיר העיר בת ים.

עומר טולצ׳ינסקי

מייסד ומנהל פדגוגי

הקמנו את עמותת הגל שלי מתוך חלום לשלב בין שתי אהבות גדולות שלנו – חינוך בני נוער וגלישת גלים. במהלך השנים האחרונות הייתי עד לשינוי המדהים שמאות בני נוער חוו אצלנו. ראיתי נערים שהביטחון העצמי והרגלי הלמידה שלהם, שופרו ללא היכר. הגלישה והים עבורי הם דרך חיים של ממש.

 

 

עומר בעל תואר ראשון ושני בחינוך בצד תעודת הוראה. מטפל קוגנטיבי התנהגותי, מטפל בטבע-טרפיה ומנחה קבוצות דינמיות.
כמו גם מציל ים מוסמך ומדריך גלישה מטעם מכון וינגייט.

רייצ'ל קפלן

מנהלת שותפויות ישראל

ילדת ארה"ב ב1992, גרה בתל-אביב בוגרת תואר בדיפלומטיקה ויחסים בינלאומאים ממרכז הבינתחומי. גולשת גלים מהילדות 'מטפסת בולדר, ומשתדלת להיות לפחות פעם ביום בים . "הים נותן רגיעה ופרסקטיבה על החיים. אין לנו שליטה על מה נקבל כל יום- סערה, רגיעה, גלים… לא יכולתי לחשוב על כלי יותר מתאים לחיים שלי להשתמש ככלי לחינוך הנוער.

בן גולדנברג

מנהל מערכות מידע

יליד 1994, גר במרכז תל אביב ובמקור מהישוב הר-אדר. בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול בהצטיינות באקדמית תל אביב-יפו.

סעיד איברהים

רכז החברה הערבית

נולדתי בשנת 2000, נולדתי וגדלתי ביפו ועד עכשיו אני נמצא שם, בעל תעודת סיום קורס סייבר ואבטחת מידע במכללת האקריו ברמת גן, מדריך גלישת גלים מוסמך מטעם מכון וינגייט, גר 10 דקות הליכה מהים וכל יום אני חייב להיות בקרבת הים או לראות אותו מרחוק לפחות פעם אחת ביום.
הים הוא המנטור שלי תמיד מזכיר לי להיות צנוע ,קשוב ולדעת איך להתנהג לפיו, וככל שאנחנו חושבים כמה אנחנו חזקים וגדולים תמיד הים מזכיר לנו מי השולט והגדול.

רוני דונקלמן

מנהלת מעגן מיכאל ושדות ים

1991, מתגוררת כיום בתל אביב, במקור מקיבוץ מעגן מיכאל. בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד ולימודי הידרותרפיה. את הגלישה גיליתי בגיל 15, בעידן שגלישת גלים היתה ספורט גברי והיו מעט מאד נשים במים. לשמחתי יש ייצוג גדול יותר כיום:) "אנחנו גדלים מתוך קשר עם אחרים ובגל שלי יש לנו זכות ענקית להוות דמות משמעותית ולעיתים להחזיק תקווה עבור נערים ונערות שלא מסוגלים לראותה עבור עצמם".

עידן לוי

מנהל מרכז כפר גלים

בן 34 מחיפה במקור, כיום גר בחבצלת השרון. בעל תואר שני בחינוך עם התמחות בשינוי חברתי ותואר ראשון במדעי ההתנהגות במכללת רופין עם התמחות בייעוץ ארגוני ומשאבי אנוש. "אני עוסק בחינוך בתצורות שונות מעל עשור ורואה את העבודה בגל שלי כשליחות וזכות שמחברת את שני העולמות הכי גדולים שלי – ים וחינוך".

אביחי כהן

מנהל מרחב צפון

מאור שמחה

מנהל כספים

בוגר תואר שני במנהל עסקים וראשון הכלכלה, אני מאמין שבעזרת כוחות הטבע ניתן גם ללמוד על עצמנו ולנסות להשתפר תמיד. בתור אחד שגדל במקומות פחות נעימים אני יכול לתאר לעצמי שהגל שלי יכול להוות בית לנערים כמוני.

אגם חייקי

מנהל מרכז הדסה-נעורים

יעל לוי

מנהלת מרחב מרכז

ילידת 1997 מגבעת שמואל. בעלת תואר ראשון בחינוך דמוקרטי ומנהל עסקים חברתיים מטעם סמינר הקיבוצים. לומדת לתעודת הנחיית והדרכת הורים במכון אדלר. פעילה חברתית בתנועת בני עקיבא ובוגרת שירות לאומי עם נוער קצה ערבי ויהודי. "הים בעיני שוטף את התפיסות שמפריעות ללב ולעיניים לראות שכולנו בני אדם, בעלי אותם הצרכים והרגשות שרק רוצים קרבה ואהבה".

שיר כחלון

מנהלת מרחב דרום

הגל שלי בשבילי זו הזדמנות לתת לנערים ונערות מקום בו רואים אותם בעיניים טובות, הזדמנות לתת להם מקום שהם יכולים יותר, שהם מסוגלים ליותר.
שרואים אותם ואת הצרכים שלהם ומביאים להם הזמנות שווה בשביל לרכוש כלים לחיים.

בעיניי הים זה החיים עצמם, עם כל ההתמודדויות, הפחדים, העוצמות ותחושת המסוגלות.

נועם פלר

מנהל מרחב

בן 29 מיפו, בעל תואר ראשון בחינוך ומנהל עסקים חברתיים במכללת סמינר הקיבוצים בוגר תנועת הצופים ותנועת המנהיגות "ישראל 2050" וממקימי המיזם "רווח נקי" לקידום החינוך הפיננסי במדינת ישראל "הים והגלישה הם עבורי דרך חיים מדהימה שמאפשרת למידה אין סופית ומעניקה מתנה אדירה לכל אחד ואחת"

הראל עוזרי

מנהל מרכז הגל שלי בת ים

" הראל עוזרי, מנהל עמותת הגל שלי בת ים
יליד 1988 מנתניה בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול מטעם האוניברסיטה הפתוחה ומטפל בשיטת nlp ויזם עסקים. "כשאני רוצה לקבל השראה ליצירה וחידוש אני הולך לים לחפש את התשובות, רוצה ליזום שינוי חברתי וחינוכי לדור טוב יותר"

שקד כהן

מנהלת מרכז הגל שלי -קרית ים

מנהלת מרכז הגל שלי -קרית ים,
ילידת 1998, מקרית אתא.
בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת חיפה.
שירתה כמדריכת כושר קרבי, בעלת תעודת מאמנת כושר ומאמנת כדורעף.
שחקנית כדורעף פעילה בליגה לאומית במכבי חיפה.
אני מאמינה בספורט כדרך חיים, במים כמרפאים ובשילוב בניהם …
טיפול וחינוך באמצעות כלים השלכתיים- ספורט, בע״ח, גינון טבע, מוזיקה…💙

אמיר סורסקי

רכז חינוך

יליד 1997 מרמת השרון, ניסיון של 10 שנים בתחום החינוך הלא פורמלי עם נוער בסיכון ומתוחם ניסיון של שנתיים בשיקום וטיפול בפנימיה פוסט אישפוזיט לנוער בקצה הרצף הסיכוני.
זוכה פרס ״גיבור חיים״ מכנסת ישראל וזוכה פרס המאמן המצטיין של שנת 2023 לנוער בסיכון מטעם קרן עזריאלי
״הים בשבילי הוא בן אדם. כמו שהעולם רובו מים כך גם אנחנו, ובעבודה עם מים ובמיוחד הים, מאפשר לעשות דברים שקשה לתאר״

אפי שפירא

שותפויות בינלאומיות

יליד שנת 1990, עלה ארצה ב2012 מארצות הברית והיום גר בתל אביב. בעל תואר ראשון בערבית ויחסים בינלאומים ותואר שני בארכיאולוגיה ימית. בעבר עבד בחברה להגנת הטבע כרכז ציבור וקהילה. צולל, גולש, מפליג, וחי בים. ״הים הוא לא רק משאב יקר, אבל גם הכוח הכי מאחד ומרפאה – משאב שחוצה כל פער דתי, פוליטי, וחברתי. מתחילת ההיסטוריה, בכל דת ותרבות, בכל פינה בעולם, המים הם אלמנט מטהר, שגורם לכל אחד מאיתנו להבין שאין לנו שליטה על כחוחות עליונים. בן אדם צריך למצוא איזון במצבים לא צפויים בהם אין לו שליטה. זו זכות מיוחדת להמשיך לחנך דרך המשאב הכי יקר שקיים."

שיר אבני

מנהלת מרכז - הגל שלי תל אביב - יפו

ילידת 1990, מאילת במקור, גרה כיום ביפו. בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול.
גולשת רוח תחרותית בעברי – אלופת ישראל לנוער בגלישת רוח וסגנית אלופת ישראל בבוגרים.
נהנת מהים בכל דרך – גלישת גלים, רוח, שחייה וצלילה.
הדרכתי במשך 8 שנים קבוצות של ילדים ונוער בגלישה וצלילת מיכלים.
מתרגשת לגלות בכל פעם מחדש איך תחושת הצלחה של חניך בהתמודדות עם אתגרים בזירה הימית, משפיעה גם על התמודדויות בזירות אחרות בחייו.
מאמינה שהים וקשר מיטיב מרפאים הכל.

המטפלים שלנו

רן איזנברג

פסיכולוג קליני

מומחה ועוסק בטיפול נפשי לילדים, מתבגרים ומבוגרים. נע בין עבודה פסיכודינמית לעבודת CBT והדרך הבודהיסטית. מומחה להפרעות חרדה בילדים

ד"ר אריאל עזרא

חוקר ומלמד עבודה סוציאלית

PhD בעבודה סוציאלית, חוקר ומלמד עבודה סוציאלית במכללה האקדמית אשקלון, מדריך פרטני וקבוצתי בתחום השיקום הפסיכיאטרי ומלמד בביה"ס לשיקום, החלמה ושילוב חברתי בקריה האקדמית אונו

ד"ר תמר דגן

מומחית לטראומה

PhD בעבודה סוציאלית. בוגרת תכנית תלת שנתית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית ותוכנית דו שנתית פסיכותרפיה אינטגרטיבית (CBT) וכן מטפלת בשיטות ייעודיות לטיפול בטראומה SE, EMDR

ד"ר חמוטל בן ציון

פסיכוליגית קלינית

PhD בפסיכוליגה קלינית. מטפלת במתבגרים ומבוגרים. בעלת ניסיון בטיפול במשברי חיים, דימוי עצמי נמוך, בדידות, מצוקה וחוויה של תקיעות. כמו כן, מנוסה בטיפול בחרדה, דיכאון וטראומה.

אנשי חינוך טיפול וים

ערן פוס

מדריך מוביל

בן 35, בעל תואר ראשון בפיזיקה ומדעי האטמוספירה תואר שני באסטרו-פיזיקה, ודוקטורט במדעים פלנטריים ממכון ויצמן. חוקר שינויי אקלים טבעיים בכוכבי לכת ארציים בדגש על מאדים. אני אוהב את הטבע ובמיוחד את הים, הים מקבל אותך כמו שאתה. לים הרבה צדדים כמו בבני אדם, מצד אחד רוגע ושלווה באינסופיות ומצד שני עוצמה שמתבטאת בזרמים ובגלים.

אני מאמין שעם הדרכה, סבלנות והכוונה אפשר להוציא מכל אדם את הטוב שבו.

נדיר גולן

מדריך מוביל

"אני עושה את מה שאני עושה כי אני גם נהנה וגם מרגיש משמעותי לבני נוער. אין על הים"

דור הילל

מדריך מוביל

חן מועלם

בת 33 מבת-ים. בעלת תואר ראשון בחינוך גופני במגמת צרכים מיוחדים והתמחות ימית, מורה לשייט בביה״ס לחינוך ימי. בוגרת מכון וינגייט. חן עובדת קידום נוער ברווחה בבת-ים, ורכזת פרוייקטים לנערים ונערות. ״האהבה לים נמצאת בי מילדות והגלישה נכנסה לחיי בגיל 17. אני מאמינה שהים משמש לנו מראה כלי להכיר את עצמנו ומחייב אותנו להיות משמעתיים וגמישים כדי ליהנות מאוצרותיו. מזמינה אתכם לחוות את ההרגשה המדהימה בגלישה. ׳אדם שיש בו רצון- יש בו יכולת׳ ״

עומר כרמלי

מדריך מוביל

בן 28, גדלתי בישוב תמרת והיום גר בתל אביב. 

בוגר שייטת 13, מדריך צלילה, חלק מחברת BC (העצמת ילדים ע"י כדורסל) ובעיקר סטודנט לפיזיותרפיה.

החיבור שלי לעמותה נעשה ע"י עמותת העטלף בעקבות האהבה לים ולעשייה המשותפת של העמותות. 

אני מאמין שהים יכול ללמד אותנו המון, על עצמנו, על החברה ועל הסביבה. השימוש בים ככלי חינוכי/טיפולי יכול להיות רלוונטי כמעט לכל אחד בדרכים שונות.

דין

גל רימר

חן אספיס

זיו אמיתי

שחף קרקו

ניצן בוחבוט

אילן סינקה

יונתן שמשוני

מאיה בן טוב

רוני כץ

דוד ולד

אגם ליחיאני

סיוון שמואלי

שחר חי

מחמוד בדרן

יקי שביט

עומר רון

אלון אשכנזי

דניאל ספנסר

טל לוי

מאיה מתיתהו

חסן

שחר ירושלמי

יותם בן צבי

ערן חכים

דניאל ביטון

רואידה אבו שמיס

רוני בריילובסקי

שיר כחלון

עומרי דור

רז מורד

עומר כרמלי

לירי גל

עדי קוליקובסקי

אביב שרטר

נתלי חקי

ניר דורון

עידן שלי

אלרם יחיעם

דידי פרנקל

דור חן

נטע כץ

שחר חי

עופרי אודי