אנו מזמינים אתכם לקחת חלק באירועי עמותת ״הגל שלי״

אירועים שהתקיימו

חגיגות סיום תכנית ״מגדלור״ הגל שלי ת״א-יפו | נמל יפו

אנו שמחים להזמין אתכם למרכז ״הגל שלי״ ביפו, בתאריך 6.3.19, לחגוג איתנו את סיום תכנית ״מגדלור״ מחזור ב׳ של המרכז החדש שלנו בשיתוף עיריית ת״א-יפו. נפגש בנמל!

חגיגות סיום תכנית ״מגדלור״ סמסטר א׳ | כפר גלים

אנו שמחים להזמין אתכם למרכז ״הגל שלי״ בכפר גלים, בתאריך 5.3.19, לחגוג איתנו את סיום תכנית ״מגדלור״  לסמסטר א׳, ואת כניסתם של עשרות חניכים לקהילת הבוגרים בעמותה. יהיה שמח!

מפגש בוקר שישי- ״נוער בסיכון - מניתוק לשילוב״ | בת ים

מפגש מרתק בהשתתפות יו״ר הסוכנות היהודית יצחק הרצוג, הרב שי פירון, רא״לֹ (במיל׳) בני גנץ וראש עיריית בת-ים מר צביקה ברוט, וחברים נוספים.

חגיגת רב-תרבותיות בשיתוף שגרירות גרמניה | בת ים

אירוע ״חג כל החגים״ בשיתוף שגרירות גרמניה בישראל, התומכת בעמותה. האירוע היה בסימן רב תרבותיות- חגגנו יחדיו את חנוכה, חג המולד, מוולד א-נבי ואת חג הסיגד. אנחנו רוצים להודות לשותפינו בשגרירות גרמניה בישראל על תמיכתם ועזרתם ביצירת קהילה רב-גונית ב״הגל שלי״.

חגיגות 5 שנים ל״הגל שלי״ במעמד שר החינוך | בת ים

בחודש יולי 2018 חגגנו באמפי בחוף בת-ים, את יום הולדתה החמישי של העמותה, במעמד שר החינוך מר נפתלי בנט, ראש עיריית בת-ים מר יוסי בכר, ואורחים מכובדים נוספים. באירוע נכחו כ-500 משתתפים ביניהם מדריכים מכל הזמנים, חניכים, בוגרים, משפחות חניכים ותושבי העיר. תודה רבה שהגעתם ונתראה ביום ההולדת הבא… 

אליפות ישראל בסופטבורד לנוער 2018 | תל אביב יפו

בחודש אוגוסט 2018 בחוף גאולה בת״א, התקיימה אליפות ישראל בגלשני סופט לנוער. האליפות הופקה ע״י ״הגל שלי״ ובשיתוף עם עיריית ת״א-יפו. חברינו הרבים מעולם הגלישה לקחו חלק וביניהם ארגון גולשי הגלים ובילבונג. היה מדהים, נתראה בקיץ הבא!

התנסות בגלישת גלים | בת ים

בקיץ 2018, כבכל קיץ, ״הגל שלי, הזמינה את נוער בת-ים להתנסות בחינם בסדנאות גלישה בחינם, בכל יום שלישי בחודשי יולי-אוגוסט בשעה 16:00 בחוף ״הגל שלי״. בתכנית השתתפו עשרות נערות ונערים בגיל 13-18 והיה מדהים. תודה לעיריית בת-ים על שיתוף הפעולה ולכל המשתתפים.

פוריגל- חגיגת פורים וגלישה לקהילת הבוגרים | בת ים

בפורים 2018, הוזמנו כל בוגרי העמותה לחגוג בקרנבל פורים ענק בחוף ובמים- גלשנו עם תחפושות, עברנו פעילויות וצחקנו מ ל א.

נתראה בפוריגל 2019… 

ביקור קריסה מור- אלופת עולם בגלישה | בת ים

קריסה מור, בת 24 מהוואי, אלופת העולם בגלישה 3 פעמים, חתמה את סיורה בישראל במפגש מעורר השראה בעמותה. "אל תפחדו לבקש עזרה. תסמכו על הצוות הנפלא שיש לכם פה, ובעיקר אל תפחדו להיכשל. אני נכשלת ונופלת כל הזמן. הדרך היא העיקר- תהנו מהמסע" אמרה קריסה בתום המפגש. התרגשנו מאוד, מקווים למפגשים נוספים מסוג זה בעתיד.

להפעלת הסרטון לחצו על התמונה

אליפות ישראל בסופטבורד לנוער 2016 | בת-ים

בקיץ 2016, עמותת ״הגל שלי״, העסק החברתי ״על הגל״ ועיריית בת-ים, הפיקו לראשונה את אליפות ישראל בסופטבורד לנוער- אליפות גלישה לחובבים. מעל ל-1,500 אורחים וכ-150 מתחרים, הגיעו לחוף ״הגל שלי״ על מנת לחגוג איתנו באירוע, בו חולקו פרסים שווים מתנת חברינו ושותפינו מעולם הגלישה בישראל. היה נפלא! 

רוצים לקחת חלק?

Made with love by Sonarium

סגירת תפריט