אנו מזמינים אתכם לקחת חלק באירועי עמותת ״הגל שלי״

אירועים שהתקיימו

חגיגות 5 שנים ל״הגל שלי״ במעמד שר החינוך | בת ים

בחודש יולי 2018 חגגנו באמפי בחוף בת-ים, את יום הולדתה החמישי של העמותה, במעמד שר החינוך מר נפתלי בנט, ראש עיריית בת-ים מר יוסי בכר, ואורחים מכובדים נוספים. באירוע נכחו כ-500 משתתפים ביניהם מדריכים מכל הזמנים, חניכים, בוגרים, משפחות חניכים ותושבי העיר. תודה רבה שהגעתם ונתראה ביום ההולדת הבא… 

אליפות ישראל בסופטבורד לנוער 2018 | תל אביב יפו

בחודש אוגוסט 2018 בחוף גאולה בת״א, התקיימה אליפות ישראל בגלשני סופט לנוער. האליפות הופקה ע״י ״הגל שלי״ ובשיתוף עם עיריית ת״א-יפו. חברינו הרבים מעולם הגלישה לקחו חלק וביניהם ארגון גולשי הגלים ובילבונג. היה מדהים, נתראה בקיץ הבא!

התנסות בגלישת גלים | בת ים

בקיץ 2018, כבכל קיץ, ״הגל שלי, הזמינה את נוער בת-ים להתנסות בחינם בסדנאות גלישה בחינם, בכל יום שלישי בחודשי יולי-אוגוסט בשעה 16:00 בחוף ״הגל שלי״. בתכנית השתתפו עשרות נערות ונערים בגיל 13-18 והיה מדהים. תודה לעיריית בת-ים על שיתוף הפעולה ולכל המשתתפים.

פוריגל- חגיגת פורים וגלישה לקהילת הבוגרים | בת ים

בפורים 2018, הוזמנו כל בוגרי העמותה לחגוג בקרנבל פורים ענק בחוף ובמים- גלשנו עם תחפושות, עברנו פעילויות וצחקנו מ ל א.

נתראה בפוריגל 2019… 

ביקור קריסה מור- אלופת עולם בגלישה | בת ים

קריסה מור, בת 24 מהוואי, אלופת העולם בגלישה 3 פעמים, חתמה את סיורה בישראל במפגש מעורר השראה בעמותה. "אל תפחדו לבקש עזרה. תסמכו על הצוות הנפלא שיש לכם פה, ובעיקר אל תפחדו להיכשל. אני נכשלת ונופלת כל הזמן. הדרך היא העיקר- תהנו מהמסע" אמרה קריסה בתום המפגש. התרגשנו מאוד, מקווים למפגשים נוספים מסוג זה בעתיד.

להפעלת הסרטון לחצו על התמונה

אליפות ישראל בסופטבורד לנוער 2016 | בת-ים

בקיץ 2016, עמותת ״הגל שלי״, העסק החברתי ״על הגל״ ועיריית בת-ים, הפיקו לראשונה את אליפות ישראל בסופטבורד לנוער- אליפות גלישה לחובבים. מעל ל-1,500 אורחים וכ-150 מתחרים, הגיעו לחוף ״הגל שלי״ על מנת לחגוג איתנו באירוע, בו חולקו פרסים שווים מתנת חברינו ושותפינו מעולם הגלישה בישראל. היה נפלא! 

סגירת תפריט