אנו מזמינים אתכם לקחת חלק באירועי עמותת ״הגל שלי״

אירועים שהתקיימו

חג החגים - חג של אור

אם היו לכם חברי צוות וחניכים מכל העדות והמגזרים- כיצד הייתם חוגגים?

אנחנו בחרנו לחגוג את "חג כל החגים" 💫
כמיטב המסורת, נפגשנו לציין את חג כל החגים: חנוכה, הסיגד, הולדת הנביא מוחמד, כריסמס ונובי גוד.
ביחד ציינו וחגגנו את הזהות של כל אחד מאיתנו כפרט ואת זו שמחברת אותנו ביחד.
כולנו גולשים ביחד על אותם גלים, כולנו שווים ולכולנו יש מקום!

יום הכנה לשירות משמעותי

עשרות חניכים וחניכות הגיעו לשמוע ולקבל הכוונה לקראת ההחלטה לגבי השירות הלאומי או הצבאי אותו יבחרו לעשות.
ערכנו מעגלי שיח, סדנאות ושמענו את סיפורו האישי של נועם גרשוני על הדרך הארוכה כטייס שנפצע אנושות, השיקום, ההתמודדות והזכייה במדליית זהב פראלימפית.

שמחים וגאים להעניק לנערות והנערות מקפצה לחיים בוגרים מלאי משמעות.

חגיגות חג הסיגד

כמיטב המסורת בעמותה, חגגנו בשיתוף עם ארגון "קהילה ומניעה בת-ים" והחברה לתרבות פנאי וספורט בת-ים את חג הסיגד! באירוע שמעו החניכים והחניכות על התרבות האתיופית ועל אנשי מפתח פורצי דרך בקהילה. החניכים והחניכות יצאו מלאי השראה!

אירוע הקיץ השנתי של "הגל שלי" | מרכז הגל שלי, בת ים

ביום שלישי 9.7.19 חגגנו ביחד עם כל משפחת "הגל שלי" המורחבת, את סיום תכנית "אחים בוגרים – מחניך למדריך" במרכז הגל שלי בבת-ים. 

חגיגות סיום סמסטר ב'- קבוצות ת"א-יפו | נמל יפו

בתאריך 1.7.19 התקיים טקס סיום מחזור ד' (סמסטר ב' 2019) של קבוצות מרכז "הגל שלי" בשיתוף עיריית תל אביב-יפו. עשרות חניכים ממגוון התכניות ציינו יחדיו את סיום הסמסטר, בטקס מרגש וחגיגי עם אורחים מיוחדים מעיריית ת"א יפו, שותפים ותורמים, צוות הגל שלי וכמובן משפחות החניכים. 

מסיבת החברה הישראלית בשיתוף הדג נחש | ראשל״צ

בתאריך 13.6.19 באמפי פארק ראשל״צ, התקיימה ״מסיבת החברה הישראלית הראשונה״ של להקת ״הדג נחש״ ואומנים נבחרים נוספים. המופע בשיתוף "הגל שלי" ועמותות רבות נוספות, הפועלות לשינוי בחברה הישראלית. שמחנו לראות את הכוח שיש לארגונים חברתיים בישראל ביחד, ולפגוש את השותפים שלנו לדרך – לקראת שינוי משמעותי בחברה הישראלית, ולמען עתיד טוב יותר.

 

תערוכת Wild Plastic | בת ים | 23-26 במאי 2019

בין התאריכים 23-26 במאי, התקיימה במרכז ״הגל שלי״ בת-ים תערוכת Wild Plastic בהשתתפות אומנים רבים. מטרת התערוכה: העלאת המודעות לנזקי צריכת פלסטיק. באירוע הוצגו מיצגים, פסלים, ציורים מקוריים, הדפסים, ומוצרים שונים שעוצבו על ידי האומנים ברוח המיחזור. לתערוכה הגיעו מאות מבקרים ועברנו יחדיו סופ״ש מעורר השראה ושמח! 

להקת T-Sisters בהופעה בשיתוף שגרירות ארה״ב |בת-ים

נציגים משגרירות ארה״ב בישראל הגיעו ביחד עם להקת האחיות T-Sisters מקליפורניה, להופעה ומפגש תרבותי מרתק עם קבוצת שז״ר בת-ים וקבוצת כפר קאסם. במסגרת המפגש, חניכים ומדריכים ערבים ויהודים סיפרו על החוויה שלהם ב״הגל שלי״ כמסגרת המשלבת נערות ונערים מכל קשת החברה הישראלית.

סמינר הסמכה ״אחים בוגרים״ מחניך-למדריך | כפר גלים

במרץ 2019, כמדי שנה, יצאנו עם חניכי קורס ״אחים בוגרים״ מכל מרכזי ״הגל שלי״, לסמינר הסמכה בן יומיים בכפר-גלים. הסמינר הנו שיא של התהליך, בו הם הופכים באופן רשמי מחניכים למדריכים ויצטרפו להתנסות מעשית בהדרכת קבוצות חניכים צעירים בעמותה. 

אירוע פורים לבוגרי העמותה ״פוריגל״ 2019 | בת-ים

בחג פורים 2019, כמיטב המסורת, קיימנו את אירוע ה״פוריגל״ בו כל בוגרי העמותה והצוות מגיעים לגלוש בתחפושות. בסיום האירוע התקיימה תחרות תחפושות, בה חניכים זכו בגלשנים! חג שמח! 

חגיגות סיום תכנית ״מגדלור״ סמסטר א׳ ת״א-יפו | נמל יפו

בתאריך 6.3.19, התקיים במרכז ״הגל שלי״ בת״א-יפו, טקס סיום תכנית ״מגדלור״ מחזור ב׳ של המרכז החדש שלנו בשיתוף עיריית ת״א-יפו.

חגיגות סיום תכנית ״מגדלור״ סמסטר א׳ | כפר גלים

בתאריך 5.3.19, התקיים טקס סיום תכנית ״מגדלור״  לסמסטר א׳ 2019 – שם חגגנו את כניסתם של עשרות חניכים לקהילת הבוגרים בעמותה. 

מפגש בוקר שישי- ״נוער בסיכון - מניתוק לשילוב״ | בת ים

מפגש מרתק בהשתתפות יו״ר הסוכנות היהודית יצחק הרצוג, הרב שי פירון, רא״לֹ (במיל׳) בני גנץ וראש עיריית בת-ים מר צביקה ברוט, וחברים נוספים.

חגיגת רב-תרבותיות בשיתוף שגרירות גרמניה | בת ים

אירוע ״חג כל החגים״ בשיתוף שגרירות גרמניה בישראל, התומכת בעמותה. האירוע היה בסימן רב תרבותיות- חגגנו יחדיו את חנוכה, חג המולד, מוולד א-נבי ואת חג הסיגד. אנחנו רוצים להודות לשותפינו בשגרירות גרמניה בישראל על תמיכתם ועזרתם ביצירת קהילה רב-גונית ב״הגל שלי״.

חגיגות 5 שנים ל״הגל שלי״ במעמד שר החינוך | בת ים

בחודש יולי 2018 חגגנו באמפי בחוף בת-ים, את יום הולדתה החמישי של העמותה, במעמד שר החינוך מר נפתלי בנט, ראש עיריית בת-ים מר יוסי בכר, ואורחים מכובדים נוספים. באירוע נכחו כ-500 משתתפים ביניהם מדריכים מכל הזמנים, חניכים, בוגרים, משפחות חניכים ותושבי העיר. תודה רבה שהגעתם ונתראה ביום ההולדת הבא… 

אליפות ישראל בסופטבורד לנוער 2018 | תל אביב יפו

בחודש אוגוסט 2018 בחוף גאולה בת״א, התקיימה אליפות ישראל בגלשני סופט לנוער. האליפות הופקה ע״י ״הגל שלי״ ובשיתוף עם עיריית ת״א-יפו. חברינו הרבים מעולם הגלישה לקחו חלק וביניהם ארגון גולשי הגלים ובילבונג. היה מדהים, נתראה בקיץ הבא!

התנסות בגלישת גלים | בת ים

בקיץ 2018, כבכל קיץ, ״הגל שלי, הזמינה את נוער בת-ים להתנסות בחינם בסדנאות גלישה בחינם, בכל יום שלישי בחודשי יולי-אוגוסט בשעה 16:00 בחוף ״הגל שלי״. בתכנית השתתפו עשרות נערות ונערים בגיל 13-18 והיה מדהים. תודה לעיריית בת-ים על שיתוף הפעולה ולכל המשתתפים.

פוריגל- חגיגת פורים וגלישה לקהילת הבוגרים | בת ים

בפורים 2018, הוזמנו כל בוגרי העמותה לחגוג בקרנבל פורים ענק בחוף ובמים- גלשנו עם תחפושות, עברנו פעילויות וצחקנו מ ל א.

נתראה בפוריגל 2019… 

ביקור קריסה מור- אלופת עולם בגלישה | בת ים

קריסה מור, בת 24 מהוואי, אלופת העולם בגלישה 3 פעמים, חתמה את סיורה בישראל במפגש מעורר השראה בעמותה. "אל תפחדו לבקש עזרה. תסמכו על הצוות הנפלא שיש לכם פה, ובעיקר אל תפחדו להיכשל. אני נכשלת ונופלת כל הזמן. הדרך היא העיקר- תהנו מהמסע" אמרה קריסה בתום המפגש. התרגשנו מאוד, מקווים למפגשים נוספים מסוג זה בעתיד.

להפעלת הסרטון לחצו על התמונה

אליפות ישראל בסופטבורד לנוער 2016 | בת-ים

בקיץ 2016, עמותת ״הגל שלי״, העסק החברתי ״על הגל״ ועיריית בת-ים, הפיקו לראשונה את אליפות ישראל בסופטבורד לנוער- אליפות גלישה לחובבים. מעל ל-1,500 אורחים וכ-150 מתחרים, הגיעו לחוף ״הגל שלי״ על מנת לחגוג איתנו באירוע, בו חולקו פרסים שווים מתנת חברינו ושותפינו מעולם הגלישה בישראל. היה נפלא!