תכנית מעגלים

תכנית ״מעגלים״ הנה תכנית המשך, הנועדה להרחיב ידע ואופקים של בוגרי העמותה, בנושאים הקשורים לעולם הגלישה, והמאפשרת להם לקחת חלק משמעותי יותר בפעילות העמותה.  

משתתפי התכנית משובצים לאחד  מ – 3 המסלולים:

צילום ועריכה | תפעול ותיקון גלשנים | יזמות והייטק (מידע נוסף – ראו מטה) 

במהלך התכנית החניכים עוברים הכשרה ע״י מנטורים מקצועיים וצוות ״הגל שלי״, ומשתלבים בפעילות רלוונטית בעמותה. כך, הם מתנסים בלקיחת אחריות, צוברים ניסיון לחיים ורוכשים כלים פרקטיים מקצועיים.

המסלולים השונים בתכנית ״מעגלים״

צילום ועריכה

צוות צילום ועריכה לומד במהלך התכנית, את מלאכתת צילום ועריכת הוידאו והסטילס, ובייחוד על עקרונות צילום הים והגלישה. חלק ממטרות התכנית- הוא לייצר תיעוד לכלל התהליכים והאירועים בעמותה. לכן, בשיתוף עם מנטורים מקצועיים בתחום הצילום, לוקחים חניכי התכנית את תחום המדיה והוידאו בעמותה תחתיהם- הם מייצרים תמונות וסרטונים לכלל הפעילויות, מתעדים, עורכים ומשמרים זכרונות של חיי היומיום בעמותה, למען החניכים ומשפחותיהם, והצוות כאחד. 

 

תפעול ותיקון גלשנים

צוות תפעול ותיקון גלשנים, מחזיק תחתיו כ-300 גלשנים בכלל מרכזי ״הגל שלי״ בארץ. הוא אחראי על תיקונם ואחזקתם, במטרה לאפשר לכלל חניכי העמותה חוויית גלישה איכותית ובטוחה, תוך ליווי של טובי המנטורים מעולם ה״שייפינג״, החניכים והחניכות לומדים בתכנית שנתית את רזי המקצוע ולוקחים אחריות על תחום חשוב ומשמעותי זה בעמותה. 

 

 

 

 

יזמות והייטק

תוכנית היזמות של עמותת "הגל שלי", קמה במטרה להנגיש את עולם ההיי-טק וה״סטארט-אפ ניישן״ לבני ובנות הנוער, להוכיח להם שהכל אפשרי ושניתן לשבור את "תקרת הזכוכית". הלמידה בתכנית מבוססת על התנסות מעשית, דרך הקמה ופיתוח של מיזם טכנולוגי חדש בתחום הגלישה, על כל שלביו: תכנון האב-טיפוס, פיתוח מוצר, גיוס כספים, בניית אתר, שיווק והשקה. כחלק מן התכנית החינוכית, הצוות מבקר במתחמי חברות הייטק מובילות כגון Google, Wix. התכנית פועלת בשיתוף עם האחים מתאו ואביב שפירא וחברת ironSource.